خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در شیراز

خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در شیراز

خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در شیراز

لوله و اتصالات پنج لایه چیست؟

لوله و اتصالات پنج لایه از دو لایه مواد پلیمری، دولایه چسب مخصوص و یک لایه ورق آلومینیوم تشکیل شده است. این لوله های به دلیل ضخامت خوبی که دارد تحمل درجه حرارت حدودی 95 درجه سانتی گراد را دارد و همچنین عایق حرارتی خوبی نیز می باشد. لوله های پنج لایه در ساختمان سازی جز مواردی است که ناظران تاسیسات به آن الزام دارند.

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

لوله و اتصالات نیوپایپ جز برندهایی است که در بازار به عنوان لوله پنج لایه آنرا میشناسند. شرکت گیتی پسند اصفهان تولید کننده این لوله بوده و هم اکنون این لوله را با دو نوع pex و pert تولید می نماید. تحمل حرارتی لوله پکس حدود 95 درجه سانتی گراد بوده و نوع پرت تحمل دمایی حدود 70 درجه را دارد.

قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ چقدر است؟

با توجه به نوسانات بازار و تغییر قیمت مواد اولیه پلیمری تشکیل دهنده لوله پنج لایه، قیمت لوله نیوپایپ نیز با تغییراتی همراه بوده است. فروشگاه نیوپایپ به عنوان نمایندگی رسمی شرکت گیتی پسند عرضه این محصولات را در کل استانها و از جمله شهر شیراز و شهرستان های آن به عهده دارد. برای دریافت اطلاع از قیمت و تخفیفات لوله و اتصالات نیوپایپ با شماره 09135999548 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی نیوپایپ شیراز

فروشگاه نیوپایپ با داشتن تیمی مجرب نمایندگی مرکزی لوله و اتصالات نیوپایپ در شیراز را به عهده دارد و مستقیما از شرکت بارهای مشتریان را ارسال می نماید. این فروشگاه ارسال بار به شهرستان های کازرون، اقلید، آباده، فسا، جهرم، لارستان، لامرد، استهبان، لار، مرودشت، سپیدان و غیره را بطور مستقیم انجام می دهد.

جهت مشاوره خرید و اطلاع از قیمت ها و تخفیفات لوله و اتصالات نیوپایپ در شیراز با شماره 09135999548 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.