لیست قیمت لوله آذین [جدید]

قیمت لوله آذین

شرکت آذین لوله سپاهان یکی از شرکتهای گروه صنعتی گیتی پسند اصفهان می باشد که در راستای تولید لوله و اتصالات تک لایه فعالیت خود را آغاز نمود. لوله تک لایه که با نام لوله سفید در بازار از آن نام برده می شود یکی از محصولات پرکاربرد در لوله کشی ساختمان بوده و به سرعت جایگزین لوله های فلزی قدیمی شد.

 

چرا لوله آذین؟

دلایل برتری لوله تک لایه آذین نسبت به لوله فلزی یا چدنی سابق را می توان در موارد ذیل عنوان نمود:

  • جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی لوله به دلیل استفاده از مواد پلی پروپیلن
  • نصب سریع و آسان
  • سبک و قابلیت حمل آسان
  • عایق در مقابل حرارت و الکتریسیته
  • جلوگیری از رسوب املاح درون لوله
  • قیمت مناسب تر نسبت به لوله های فلزی
لوله آذین قیمت

کاربرد لوله آذین

با توجه به تنوع کاربری ها، لوله تک لایه آذین در لوله کشی آب سرد و گرم، گرمایش پکیج و شوفاژ، پمپ آبرسانی و تمامی لوله کشی های ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد. همچنین به دلیل اینکه مواد بکار رفته در این لوله در مقابل مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارند، مورد استقبال آزمایشگاه ها و صنعت قرار گرفته است.

مشخصات فنی لوله آذین

مواد بکار رفته در لوله آذین از جنس کوپلی پروپیلن راندوم نوع سه با نام اختصاری PPRC TYPE3 بوده که پس از قرارگرفتن در فرآیند تولید به لوله سفید تبدیل می شود. نکته مهم در تولید این لوله توجه به عدم تغییر شکل ظاهری در مواجه با گرما و سرما در هنگام لوله کشی در محیط های باز یا بسته و همچنین کاهش ضریب انبساط طولی در طولانی مدت است. این موضوع در نمودار ذیل به جزئیات بیان شده است.

انبساط طولی لوله آذین

بر روی لوله سفید آذین خطوط قرمز و آبی رنگی وجود دارد که به عنوان راهنمای لوله کشی بکار می رود و همچنین اتصالات آن دارای برجستگی هایی بوده که جهت تراز نمودن هنگام لوله کشی مورد استفاده واقع می شود.

خطوط اتصالات لوله آذین
خطوط رنگی لوله سفید

خرید لوله آذین با تضمین

به دلیل گستردگی تولید کننده لوله سفید در کشور، توجه داشته باشید که لوله آذین را از نمایندگی معتبر تهیه نمایید. سایت فروشگاه نیوپایپ به عنوان نماینده رسمی شرکت به صورت عمده و جزء محصولات آذین را با تخفیفات مناسب عرضه می نماید. سایر محصولات ارائه شده این فروشگاه شامل لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ، لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس می باشد. ارسال محصولات نیوپایپ و آذین لوله به کلیه شهرهای کشور مانند تهران، کرج، البرز، شیراز، تبریز، ارومیه، رشت، بندرعباس و سایر شهرها درسریع ترین زمان انجام می پذیرد.