لیست قیمت لوله پوش فیت نیوفلکس [جدید]

قیمت لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس

برند نیوفلکس یکی از شرکت های تولید کننده لوله پوش فیت فاضلابی است که در گروه صنعتی گیتی پسند اصفهان فعالیت می کند. با پیشرفت صنایع پلیمرسازی و رشد تقاضا لوله های جدید، انواع لوله های فاضلابی دستخوش تغییر شدند و نسل جدید این لوله ها با مواد پلی پروپیلن کوپلیمر(PP-C) تحت نام پوش فیت (push fit) روانه بازار شدند.

چرا لوله پوش فیت نیوفلکس؟

لوله های پی وی سی(PVC) قدیمی ساختار مواد بکار رفته در آن بگونه ای بود که محدودیت هایی را در لوله کشی فاضلاب در ساختمان ها  و صنایع ایجاد می نمود. از اینرو نیاز به لوله پوش فیت حس گردید. مزایای استفاده از این نوع لوله ها به شرح ذیل می باشد:

  • بدون نیاز به چسب و حرارت دادن (مانند لوله های پی وی سی) یا جوش دادن مانند لوله های پلی اتیلنی
  • آب بندی کامل و مطمئن لوله ها و اتصالات
  • سهولت در اجرای سیستم لوله کشی و تغییرات احتمالی
  • مقاومت در برابر مواد شیمیایی و ضد حریق بودن بر اساس استانداردها DIN8078, DIN4102
نیوفلکس

موارد کاربرد لوله پوش فیت

این لوله های جهت تخلیه پساب ساختمان های مسکونی، هتلها، ادارات و اماکن عمومی بکار می رود. همچنین در تخلیه فاضلاب های شهری نیز کاربرد دارد. همچنین از این لوله ها جهت هواکش های صنعتی و ساختمانی استفاده می شود. سایزها مختلفی از این محصول توسط شرکت نیوفلکس تولید و در مکان های مورد نظراستفاده می شود.

جدول سایزبندی و محاسبات لوله کشی با لوله پوش فیت فاضلابی

لوازم بهداشتی

قطرنامی سیفون

مقدار DFU(حداکثر جریان لحظه ای فاضلاب)

آبخوری

50

2/1

دستشویی

50

1

سینک آشپزخانه

50

2

دوش

50

2

وان

50

2

پیسوار

50

4

توالت عمومی

110

6

خرید لوله پوش فیت

فروشگاه نیوپایپ به عنوان نمایندگی اصلی شرکت و بالغ بر 20 سال تجربه کاری آمادگی مشاوره خرید و ارائه قیمت محصولات پوش فیت نیوفلکس می باشد. این نمایندگی با توجه به فعال بودن در تمامی شهرهای کشور، آمادگی ارسال سریع بار برای مشتریان از شهرهای تهران، یزد، تبریز، مشهد، رشت، کرج، ارومیه و کرمان را دارد.

همچنین این نمایندگی مجموعه وسیعی از محصولات لوله و اتصالات پنج لایه، تک لایه و لوله پلیکا پی وی سی را تامین و به سراسر کشور عرضه می نماید.