لیست قیمت لوله پلیکا [جدید]

قیمت لوله پلیکا pvc داراکار

شرکت داراکار از سال 1352 کار خود را در زمینه تولید لوله های پی وی سی PVC و شلنگ های انعطاف پذیر در شهر اصفهان آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد نیاز بازار به لوله پلیکا، این شرکت راه اندازی خط تولید لوله پلیکا را انجام داد و به عنوان برند معتبر در ایران شناخته شد.

 

لوله پلیکا داراکار

لوله های U-PVC که در عامه به لوله پلیکا معروف هستند، لوله هایی از جنس وینیل مقاوم هستند که دارای عمر طولانی، دوام بالا، عدم پوسیدگی و زنگ زدگی هستند. مواد U-PVC در فرآیند تولید اکستروژن و قالب گیری تزریقی تبدیل به این لوله می شوند.

موارد مصرف لوله پلیکا

با توجه به نیاز و کاربری ، این نمونه لوله در مصارف انتقال فاضلاب خانگی و پساب شهری، شبکه های آبرسانی تحت فشار و پوشش کابل های برق و مخابرات استفاده می شود.

انواع سایز لوله و اتصالات پلیکا  داراکار

نکته مهم در هنگام خرید لوله پلیکا توجه به سایز و ابعاد مورد نیاز است که عمدتا سایزهای ذیل مورد استفاده قرار می گیرد:

  • لوله فاضلابی پلیکا چسبی : از سایز 32 تا 500 میلیمتر در شاخه های 6 متری
  • لوله ناودانی پلیکا: از سایز 50 تا 125 در شاخه های 6 متری
  • انواع زانو پلیکا: 40 تا 200 میلیمتر
  • انواع سه راهی پلیکا: 63 تا 160 میلیمتر
  • انواع تبدیل لوله پلیکا: 63 تا 160 میلیمتر
  • سیفون پلیکا: 63 تا 125 میلیمتر
  • کوپلینگ پلیکا : از 63 تا 200 میلیمتر
  • درپوش لوله پلیکا: از سایز 63 تا 125 میلیمتر

نکات خرید لوله و اتصالات پلیکا

با توجه به گستردگی تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC و U-PVC در کشور، برندهای مختلف از مواد اولیه متفاوتی در محصولات خود استفاده می کنند که در کیفیت و طول عمر آنها تاثیر بسزایی دارد. لوله داراکار با توجه به سابقه طولانی در این صنعت از مواد مرغوب جهت تولیدات خود استفاده نموده و تضمین کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد.

علاوه بر لوله پولیکا، لوله و اتصالات پنج لایه و تک لایه با برندهای نیوپایپ و آذین لوله به شهرهای کرج، تهران، مشهد، تبریز، شیراز، یزد، کرمان و بندرعباس و سایر شهرهای کشور به صورت مستقیم ارسال می شود

جهت مشاوره خرید محصولات داراکار از نمایندگی رسمی شرکت با شماره تماس 09135999548 تماس حاصل نموده و لیست اقلام خود را جهت استعلام قیمت و آگاهی از تخفیفات ارسال فرمایید.