لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ [جدید]

قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ

لوله و اتصالات نیوپایپ به عنوان یکی از برترین برندهای لوله و اتصالات در کشور مطرح می باشد که در گروه گیتی پسند اصفهان تولید و عرضه می شود. مهمترین محصول این برند لوله پنج لایه(PEXB-AL-PEXB) است که ساختاری متشکل از پلیمر(پلی اتیلن) و آلومینیوم بوده که در لوله کشی ساختمانی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد.

چرا نیوپایپ؟

ویژگی هایی که در محصولات این شرکت وجود دارد اولا قیمت تمام شده لوله کشی ساختمان را پایین آورده و ثانیا سختی نصب اتصالات به لوله را راحت کرده است. بطور خلاصه می توان مزیت های رقابتی نیوپایپ را در موارد ذیل عنوان نمود:

  • طول عمر بالای لوله و جلوگیری از خوردگی های معمول در لوله کشی های قدیمی
  • توانایی تحمل دما تا حدود 90 درجه و فشار 10 بار
  • تغییر شکل راحت جهت لوله کشی آسان
  • سبک بودن وزن اتصالات
  • قیمت پایین در مقابل لوله و اتصالات چدنی یا فلزی
نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ

ساختار لوله پنج لایه بدین صورت است که در لایه اول یک نوع پلی اتیلن با مقاوت دمایی بالا وجود دارد سپس در لایه دوم چسب مخصوص و لایه سوم یک ورق آلومینیوم بوده که باعث انعطاف پذیری و طول عمر لوله می شود. در لایه پنج مواد پلی پروپیلن خاص با تحمل درجه حرارت بالا بکار رفته است.

لوله و اتصالات پنج لایه

تفاوت اتصالات لوله های پنج لایه با اتصالات چدنی یا فلزی

شرکت نیوپایپ با ارائه محصول جدید خود، در سیستم لوله کشی ساختمان تحولی را رقم زد که باعث گردید لوله های چدنی و اتصالات آنها کنار گذاشته شده و لوله پنج لایه با اتصالات منحصر به فرد بکار گرفته شود. اتصالات لوله 5 لایه شامل دو دسته کلی اتصالات کوپلی و اتصالات پرسی می باشد. در دسته اول لوله توسط یک حلقه و مهره به اتصال مربوطه بسته می شود و این قابلیت وجود دارد که در گذر زمان این اتصالات باز شده و در جای دیگری مجددا مورد استفاده قرار گیرد.

دسته دوم اتصالات پرسی هستند که لوله ها توسط یک حلقه استیل که با دستگاه پرس نیوپایپ فشرده می شوند به لوله متصل می شوند. این نوع اتصالات قابلیت بکارگیری مجدد را نداشته و یکبار مصرف می باشند.

بوشن کوپلی نیوپایپ
بوشن کوپلی نیوپایپ
زانو پرسی نیوپایپ
زانو پرسی نیوپایپ

جدول ابعاد انواع لوله پنج لایه نیوپایپ

تنوع ابعادی محصول لوله پنج لایه نیوپایپ با توجه به کاربری آن در صنعت ساختمان به شرح جدول ذیل می باشد.

عنوان

قطر داخلی لوله(میلیمتر)

قطرخارجی لوله(میلیمتر)

ضخامت لوله(میلیمتر)

طول کلاف(متر)

Max

Min

Max

Min

Max

Min

لوله سایز 16 نیوپایپ

12.2

11.6

16.3

16

2.2

2

200

لوله سایز 20 نیوپایپ

16.2

15.6

30.3

20

2.2

2

100

لوله سایز 25 نیوپایپ

20.2

19.6

25.3

25

2.7

2.5

100

لوله سایز 32 نیوپایپ

26.2

25.6

32.3

32

3.2

3

50

ضمانت لوله و اتصالات نیوپایپ

شرکت نیوپایپ به عنوان برند برتر حوزه لوله و اتصالات مفتخر است که محصولات خود را با ضمانت 10 ساله بیمه ایران وهمچنین خدمات پس از فروش به مشتریان محترم ارائه کند.

قیمت رقابتی محصولات نیوپایپ

قیمت مواد اولیه بکار رفته در محصولات لوله و اتصالات عمدتا تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز و واردات آنها بوده که این امر موجب افزایش هزینه ها می شود. در این شرایط شرکت نیوپایپ سیاست های مناسبی را اتخاذ نموده و توانسته است قیمت های رقابتی را با توجه به سایر رقبا ارائه دهد.

نمایندگی های نیوپایپ

شبکه توزیع محصولات نیوپایپ بسیار گسترده بوده و در تمامی شهرها مانند تهران، شیراز، مشهد، کرج، تبریز و اهواز، ارومیه، رشت، قم، اراک، کرمان، بندرعباس، بوشهر نمایندگی فعال دارد. جهت اخذ نمایندگی و یا هرگونه سوال در خصوص محصولات و قیمت ها با دفتر فروش واقع در شهر اصفهان به شماره 09135999548 تماس حاصل فرمایید.

خرید لوله و اتصالات نیوپایپ

روش های خرید محصولات به راحتی از طریق عاملیت های فروش شرکت و نمایندگان وجود دارد. با توجه به گستردگی محصولات و تغییرات قیمت حتما استعلامات لازم را از مراکز فروش معتبر انجام دهید. سایت نیوپایپ جهت هرگونه سوال یا استعلام قیمت آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد. 

فروشگاه نیوپایپ با دارا بودن مجموعه متنوعی از برندهای معروف حوزه لوله و اتصالات پنج لایه و تک لایه تامین کننده پروژه های صنعتی ، فروشندگان و نمایندگی های سراسر کشور می باشد