لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن [جدید]

قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلنی

شرکت دینا پلیمر یکی از صنایع وابسته به گروه صنعتی گیتی پسند اصفهان است که تولیدکننده لوله و اتصالات پلی اتیلن(به اختصار PE)  می باشد. به دلیل نوسانات قیمت مواد پلیمری مورد استفاده در تولید، قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن نیز دستخوش تغییرات است و توصیه می شود قبل از خرید از نمایندگی های معتبر استعلام قیمت انجام شود. فروشگاه نیوپایپ با بهره گیری از تیمی مجرب، نمایندگی رسمی دینا پلیمر(گیتی پسند اصفهان) را دارا بوده و جهت مشاوره خرید می توانید با ما در تماس باشید.

کاربرد لوله پلی اتیلن دینا پلیمر

با توجه به تنوع کاربری این لوله های، شرکت دینا پلیمر سعی نموده است که طیف وسیعی از محصولات جهت مقاصد خاص را عرضه نماید. دو دسته عمده این نمونه لوله PE80 و PE100 می باشد که از فشار 4 bar تا 25 bar را تحمل می نماید. همچنین اتصالات لوله های پلی اتیلن جهت آبیاری به دو دسته آبیاری قطره ای و ساده تقسیم بندی می شوند.

نوع دیگر این لوله ها جهت دفع پساب یا زهکشی بکار می رود که با توجه به نوع دفع مواد و حجم دبی خروجی فاضلاب بایستی لوله پلی اتیلن خاص آن شرایط را استفاده نمود.

مزایا لوله های پلی اتیلنی

به طور کلی مزایا استفاده از این لوله ها را می توان به این صورت بیان نمود:

  • سبک و قابل حمل آسان خصوصا در کاربری های کشاورزی
  • نصب سریع
  • انعطاف پذیری بالا با توجه به چندبار استفاده شدن
  • مقاومت دربرابر ضربه و گرم و سرد شدن آب و هوا
  • هزینه بسیار پایین تر نسبت به مشابه لوله فلزی
  • مقاومت دربرابر خوردگی و پوسیدگی خصوصا در مواجه با مواد شیمیایی

دسته بندی لوله و اتصالات پلی اتیلن

این لوله ها بر اساس کاربری که دارند به دسته های ذیل تقسیم بندی می شوند:

لوله پلی اتیلن تک جداره

این نمونه از لوله های پلی اتیلنی عمدتا در مصارف آبیاری کشاورزی، آب آشامیدنی و لوله های آتش نشانی کاربرد دارد. بسته به دبی مورد نظر این لوله ها با توجه به استانداردهای موجود از سایز 16 تا 2000 میلیمتر برای فشار بالا و جهت مصارف آبیاری کشاورزی از سایز 16 تا 32 میلیمتر تولید و عرضه می گردد.

لوله کاروگیت

این نمونه از لوله پلی اتیلن به دلیل خاصیت مقاومت بالا و ضخیم بودن در زیر زمین جهت انتقال پساب یا فاضلاب خانگی ، شهری یا کشاورزی مورد مصرف قرار می گیرد. این لوله دارای سطح داخلی صاف و سطح خارجی موج دار است. پر کاربردترین این لوله سایز 110 می باشد ولی تا سایز 1000 میلیمتر تولید و عرض می شود.

 لوله اسپیرال

لوله اسپیرال یا مارپیچ دوجداره بوده و مقاومت بیشتری نسبت به لوله کاروگیت دارد و وزن آن نسبتا کمتر است. این لوله ها بیشتر در مصارف روی کار و جمع آوری آب های سطحی کابرد دارد.

لوله PEX

این محصول مانند لوله پنج لایه بوده و مقاومت بالایی در برابر حرارت و فشار دارد. جنس آن از دو بخش مواد PE (پلی اتیلن) و دولایه چسب مخصوص و یک ورق آلومینیوم تشکیل شده است. اصطلاح  X در لوله به دلیل شبکه ای بودن به آن اطلاق می شود. لوله های پکس در سه نوع با توجه به سایزهای متفاوت و کاربری آن تولید و عرضه می شود.

نکات خرید لوله و اتصالات پلی اتیلن

با توجه به گستردگی برندها مختلف تولید کننده لوله پلی اتیلن در کشور، مواد بکار رفته در این لوله متفاوت بوده و برخی از مواد درجه 2 یا درجه 3 استفاده می نمایند که این موضوع باعث ترکیدگی لوله بعد از مدت کوتاه و نشتی می شود. لوله پلی اتیلن دینا پلیمر با سابقه درخشان در این صنعت لوله آبیاری و فاضلابی تضمین کیفیت محصولات را در این مورد دارد.

توجه به مشخصات سایز اتصالات لوله پلی اتیلن مطابق با نیاز و کاربری که دارید از نکات مهم خرید می باشد. لازم به ذکر است قیمت لوله پلی اتیلن تحت تاثیر مواد استفاده شده متفاوت بوده و بایستی استعلام قیمت با توجه به نوع کیفیت محصولات انجام پذیرد.

فروشگاه نیوپایپ به عنوان نمایندگی اصلی دینا پلیمر، عرضه کننده مستقیم محصولات لوله و اتصالات پلی اتیلن شامل لوله های آبیاری تحت  فشار، لوله آبیاری قطره ای، لوله آبیاری بارانی (سایز های 16، 20، 32 و سایر) می باشد. جهت استعلام قیمت و آگاهی از تخفیفات با شماره 09135999548 تماس حاصل نمایید.