خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در کرمان

خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در کرمان

خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در کرمان

لوله پنج لایه چیست؟

لوله پنج لایه همانطور که از نام آن مشخص است از 5 لایه که به ترتیب دو لایه پلیمر که در لایه اول و آخر وجود دارد و یک لایه ورق آلومینیوم که وسط قرار دارد و دو لایه چسب که این لایه ها را به هم ممزوج می کند تشکیل شده است.

انواع لوله پنج لایه نیوپایپ

برای اولین بار شرکت گیتی پسند اصفهان تولید لوله پنج لایه را از دهه 80 آغاز نمود. این شرکت لوله و اتصالات پنج لایه را تحت دو دسته پکس pex و پرت pert ارائه می نماید. تنها تفاوت این دو دسته تحمل دمایی است که در نوع پکس از پرت بیشتر است.

چرا نیوپایپ؟

شرکت گیتی پسند به عنوان اولین برند تولید لوله پنج لایه توانست سهم خوبی از بازار کشور را به خود اختصاص دهد. این امر موجب شد که در کشور لوله پنج لایه را با نام نیوپایپ بشناسند. نمایندگی های نیوپایپ در سراسر کشور و ازجمله شهر کرمان فعال بوده و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.

خرید نیوپایپ در کرمان

نیوپایپ دارای نمایندگی های زیادی در کل کشور می باشد. برند نیوپایپ به عنوان یک برند شناخته شده در کرمان و شهرستان های آن می باشد. فروشگاه نیوپایپ به عنوان نمایندگی شرکت آماده پخش و فروش لوله و اتصالات نیوپایپ به شهر کرمان، سیرجان، جیرفت، رفسنجان، بم، زرند، بافت، کهنوج، ریگان، شهربابک و غیره را به صورت مستقیم و بدون واسطه دارد.

جهت مشاوره خرید لوله و اتصالات نیوپایپ در کرمان با شماره 09135999548 تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.